The Ultimate Guide To جاذبه های گردشگری جهانی

جمعیت این شهر فقط ۵۰۰ هزار نفر است، اما سالانه بیش از ۴۰ میلیون نفر از آن بازدید می‌کنند. تمام درآمد این شهر از مالیات کازینو‌ها کسب می‌شود و همین منبع تمام نشدنی لاس وگاس را به شهری ثروتمند تبدیل کرده است.

یکی از هنر­های سنتی، تزیینی و کاربردی ایران گره­ چینی نام دارد که از چیدمان قطعات برش­ خورده‌ی...

جنگل دالخانی یا دالان بهشت؛ جنگلی نیمه‌ کوهستانی در رامسر

مکزیک ششمین کشور توریستی در دنیا و دومین مقصد توریستی در آمریکا بعد از ایالات متحده می باشد. مکزیک میراث جهانی یونسکو را دارا است و جزء اصلی ترین جذابیت های توریستی محسوب می شود.

جاذبه‌ های گردشگری آمریکا در هیچ جای دیگر دنیا قابل مشاهده نیست. در هر یک از ایالت‌های مختلف آمریکا مکان‌های تاریخی، سیاسی یا اقتصادی مختلفی وجود دارند که سالانه خیل عظیمی از گردشگران را به سمت خود جذب می‌کنند.

بیوگرافی کتانه افشاری نژاد، بازیگر سینما و تئاتر (+ تصاویر)

اعتقاد بر آن است که این معبد از زمان ساخت مقبرهٔ کوچک در قرن ۷ پیش از میلاد تاکنون به طور بی‌وقفه مورد استفاده بوده که آن را به قدیمی‌ترین معبد هندو در هند بدل می‌کند.

ایالات متحده آمریکا در فصل پاییز بهترین مکان برای مسافرت است و چه بهتر که به عنوان یک جاذبه های گردشگری تفلیس توریست نیویورک را در نظر بگیرید زیرا کل کشور خدمات عالی از لحاظ اتوبوس و قطار در اختیار شما قرار می دهد.

فیسبوک توییتر لینکداین تامبلر پینتریست اشتراک با ایمیل چاپ دکمه بازگشت به بالا بستن جستجو برای:

در نزدیکی شهرستان ماه‌نشان استان زنجان، بنایی زیبا و عجیب وجود دارد که وقتی به آن نگاه می‌کنید گویا ردی از جن و دیو بر چهره‌اش قرار دارد.

ذکر این نکته لازم است که این کشورها بر اساس تحلیل نظرات بیش از ۱۲۸ هزار نفر انتخاب شده اند. این نفرات یا از گردشگران بوده اند یا از علاقه مندان و فعالان مجلات گردشگری انتخاب شده اند. توریستی ترین کشورهای جهان براساس ملاک های مختلفی تعیین می شوند.

تست سبیل واقعی – فقط یک سبیل واقعی می تونه نمره خوبی بگیره

رایگان برای هزاران تن از خوانندگان ما در سراسر آمریکا را از دست ندهید

در سال ۲۰۱۹، ۱٫۴۵۹ میلیارد گردشگر بین‌المللی در سرتاسر جهان وارد شده‌است که نسبت به سال ۲۰۱۸رشد ۳٫۷درصدی داشته‌است. ۱۰مقصد برتر گردشگری بین‌المللی در سال ۲۰۱۹عبارتند از:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Ultimate Guide To جاذبه های گردشگری جهانی”

Leave a Reply

Gravatar